שאלות ותשובות

חדר בריחה הוא משחק המדמה סיטואציית פנטזיה המשלבת מסע או משימה גורלית אותה יש לבצע בתוך 60 דקות. על השחקנים (המכונים אסקייפרים) לחבור יחדיו בשיתוף פעולה ולפתור חידות מסוגים שונים ומשונים בדרך אל עבר ביצוע המשימה בהצלחה! הזמן החולף, האתגר בביצוע המשימות השונות, עיצוב חדרי המשימה השונים והאווירה, מביאים יחדיו ליצירת תחושת הישג מיוחדת, הנאה וכיף. חדרי הבריחה של אסקייפ-טים כוללים את כל האמור (ועוד הפתעות נוספות) ומבטיחים לכם חוויית בריחה מלאה וייחודית אשר תותיר בכם אושר והנאה צרופים.
בשונה מהמציאות המוכרת לנו, בה לעיתים השגרה היום-יומית משעממת, הכניסה לחדר בריחה מנפצת את כל הידוע לנו בין-רגע: חוקי המדינה מוחלפים בחוקי המשחק, רחובות העיר מוחלפים במרחב פנטזיה סוחף, והעיסוק היום-יומי שלנו מוחלף במשימה גורלית אותה יש להשלים תוך 60 דקות מותחות בהן תצטרכו להפעיל את תושייתכם וסקרנותכם כדי להצליח. אסקייפ-טים מציגה בפניכם מגוון חדרי בריחה מהטובים בישראל אשר יספקו עבורכם חוויית בריחה מדהימה שתלווה אתכם שעות וגם ימים לאחר סיומה.
חדרי הבריחה "עשו עלייה" לישראל לפני כ-3 שנים והביאו למהפכה של ממש בתרבות הבילוי בארץ. אם פעם סרט ומסעדה היו הבילוי הסטנדרטי, הרי שהיום אין בילוי שלא מתחיל או נגמר בפיצוח האתגר שבחדר בריחה. בישראל פועלים כ-400 חדרי בריחה שונים אשר מספקים חוויית בריחה ברמות שונות ובאיכויות שונות. בין כל חדרי הבריחה הפועלים בישראל בולטים לחיוב חדרי הבריחה של אסקייפ טים בהיותם חדרי בריחה העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של חוויית הבריחה, השירות והאירוח. נשמח לארח אתכם בחדרי הבריחה שלנו כדי שתוכלו גם אתם להיות חלק מתרבות הבילוי החדשה והמאתגרת.
אסקייפ טים הינה שותפות חדרי בריחה המביאה אליכם את חדרי הבריחה המובילים בישראל ואת חוויית הבריחה הטובה בישראל. השותפות כוללת חדרי בריחה בנושאים מגוונים וייחודים, ומאפשרת לכל אחד מכם לחוות חוויית בריחה מהנה, כיפית ומאתגרת. כל אחד מבין חדרי הבריחה החברים בשותפות עומד בסטנדרטים מחמירים של איכות החידות והאווירה, בשילוב שירות ואירוח נעימים ומפנקים. כמו כן, ביקור בחדרי הבריחה של אסקייפ-טים מקנה לכם שלל הטבות משתלמות אותן תוכלו לממש ולהרוויח.
אסקייפ טים נולדה מתוך חיבור בין בעלי חדרים אשר האהבה לעולם חדרי הבריחה ולחוויית הבריחה הציתה בהם את הרצון להגיש לאסקייפרים- לכם! חוויית בריחה איכותית, סוחפת ומהנה. במציאות בה ישנם חדרי בריחה רבים בישראל והבחירה בין חדרי בריחה הופכת למאתגרת, אסקייפ טים עושה סדר בבלאגן ומפיגה את החששות- האם החדר שבחרתי יהיה כיפי? האם נקבל יחס חם ולבבי? האם החדר יהיה מאתגר? האם האירוח בחדר יהיה נעים? כאשר אתם בוחרים באחד מבין חדרי הבריחה של אסקייפ טים- התשובות לשאלות הללו הן כמובן -כן! בחירה בחדרי הבריחה של אסקייפ טים תעניק לכם את הביטחון- בחרנו בחדרי בריחה בסטנדרט גבוה בהם נוכל להנות.
בישראל פועלים כ-400חדרי בריחה. כל חדר בריחה מציע סטנדרט שונה של חוויית בריחה, אירוח אווירה וכו'. עד כה הבחירה בחדר בריחה הייתה קשה כיוון שלא היה קיים אתר אשר מכיל בתוכו את חדרי הבריחה הטובים ביותר המבטיחים לכם חוויית בריחה נפלאה. אסקייפ טים הוא המקום בו תוכלו למצוא את חדרי הבריחה המובילים בישראל- חדרי בריחה אשר יעניקו לכם חוויה שתותיר בכם רשמים חיוביים למשך זמן רב. כל אחד מבין חדרי הבריחה החברים בשותפות מחוייב להעניק שירות נעים ואדיב, הטבות ומשחק כיפי ומאתגר.
חדרי בריחה רבים מציעים לכם חוויות בריחה שונות ומשחקי בריחה שונים. לעיתים, הפער בין הציפיות לבין החוויה בפועל מביאים אותנו לחשוב: "אמממ… זה היה חדר טוב.." חדר טוב זה לא מספיק. רק חדרים בהם החידות מקוריות ומאתגרות, העיצוב והאווירה מרשימים, השירות נעים וחם, והאירוח מפנק ולבבי הופכים חדר טוב למצויין. חדרי הבריחה של אסקייפ טים עומדים בכל הפרמטרים שצויינו, כך שחוויית הבריחה הצפויה לכם בעת הזמנת משחק הינה מהטובות ביותר בישראל.
חדרי הבריחה של אסקייפ טים הינם חדרי הבריחה המובילים בישראל. כל חדר בריחה אשר חבר באסקייפ טים עבר בדיקה מעמיקה ומקיפה ונמצא כי הוא עונה באופן מובהק על כל הפרמטים אשר הופכים חדר בריחה טוב למצוין: חידות מקוריות ומאתגרות, עיצוב ואווירה ייחודיים, שירות אדיב, יחס חם ולבבי, אירוח נעים ועוד. כל אלו מבטיחים לך חוויית בריחה ואירוח באיכות הגבוהה ביותר.
כמובן! ביקור בכל אחד מבין חדרי הבריחה של אסקייפ טים מביא אתכם לצבירה של נקודות. נקודות אלו הינן הנחה אותה תוכלו לממש בכל אחד מבין חדרי הבריחה האחרים החברים בשותפות. תוכלו אף לצבור את הנקודות הללו עד לקבלת משחק חינם עבורכם.
אנחנו מכירים היטב את התחושה המיוחדת שמלווה אותנו אחרי ששיחקנו בחדר בריחה טוב: החידות, האתגר והחוויה מלווים אותנו שעות וגם ימים לאחר המשחק בחדר. התחושה המיוחדת הזו היא בדיוק מה שאנחנו רוצים שתחושו. זוהי הסיבה שבגללה החלטתנו ליצור יחדיו נבחרת מנצחת של חדרי בריחה נפלאים בהם תוכלו להנות, לפתור חידות, לחוות חוויה ולתת פייט לאתגר!
כל הזכויות שמורות לאסקייפטים 2018
נגישות