הטבות

shutterstock_640257649

קבוצת אסקייפ טים מביאה אליכם את חדרי הבריחה המובילים בישראל ואת חוויית הבריחה הטובה בישראל.

הקבוצה כוללת חדרי בריחה בנושאים מגוונים וייחודים, ומאפשרת לכל אחד מכם לחוות חוויית בריחה מהנה, כיפית ומאתגרת.

כל אחד מבין חדרי הבריחה החברים בקבוצה עומד בסטנדרטים מחמירים של איכות החידות והאווירה, בשילוב שירות ואירוח נעימים ומפנקים. כמו כן, ביקור בחדרי הבריחה של אסקייפ-טים מקנה לכם שלל הטבות משתלמות אותן תוכלו לממש ולהרוויח.

 

אסקייפ טים נולדה מתוך חיבור בין בעלי חדרים אשר האהבה לעולם חדרי הבריחה ולחוויית הבריחה הציתה בהם את הרצון להגיש לאסקייפרים- לכם!

חוויית בריחה איכותית, סוחפת ומהנה. לשמחתנו, ישנם חדרי בריחה רבים בישראל אבל הבחירה בין חדרי בריחה הופכת למאתגרת, אסקייפ טים עושה סדר בבלאגן ומפיגה את החששות- האם החדר שבחרתי יהיה כיפי?

האם נקבל יחס חם ולבבי? האם החדר יהיה מאתגר?

האם האירוח בחדר יהיה נעים?

כאשר אתם בוחרים באחד מבין חדרי הבריחה של אסקייפ טים- התשובות לשאלות הללו הן כמובן -כן!

בחירה בחדרי הבריחה של אסקייפ טים תעניק לכם את הביטחון- בחרנו בחדרי בריחה בסטנדרט גבוה בהם נוכל להנות.

 

חדרי הבריחה של אסקייפ טים הינם חדרי הבריחה המובילים בישראל.

כל חדר בריחה אשר חבר באסקייפ טים עבר בדיקה מעמיקה ומקיפה ונמצא כי הוא עונה באופן מובהק על כל הפרמטרים אשר הופכים חדר בריחה טוב למצוין: חידות מקוריות ומאתגרות, עיצוב ואווירה ייחודיים, שירות אדיב, יחס חם ולבבי, אירוח נעים ועוד. כל אלו מבטיחים לך חוויית בריחה ואירוח באיכות הגבוהה ביותר.

 

אנחנו מכירים היטב את התחושה המיוחדת שמלווה אותנו אחרי ששיחקנו בחדר בריחה טוב: החידות, האתגר והחוויה מלווים אותנו שעות וגם ימים לאחר המשחק בחדר.

התחושה המיוחדת הזו היא בדיוק מה שאנחנו רוצים שתחושו.

זוהי הסיבה שבגללה החלטתנו ליצור יחדיו נבחרת מנצחת של חדרי בריחה נפלאים בהם תוכלו להנות, לפתור חידות, לחוות חוויה ולתת פייט לאתגר!

 

חדרי בריחה רבים מציעים לכם חוויות בריחה שונות ומשחקי בריחה שונים.

לעיתים, הפער בין הציפיות לבין החוויה בפועל מביאים אותנו לחשוב: "אמממ… זה היה חדר טוב.." חדר טוב זה לא מספיק.

רק חדרים בהם החידות מקוריות ומאתגרות, העיצוב והאווירה מרשימים, השירות נעים וחם, והאירוח מפנק ולבבי הופכים חדר טוב למצויין.

חדרי הבריחה של אסקייפ טים עומדים בכל הפרמטרים שצויינו, כך שחוויית הבריחה הצפויה לכם בעת הזמנת משחק הינה מהטובות ביותר בישראל. מעוניינים להצטרף למועדון? הקליקו כאן.

[quform id="1" name="הצטרף למועדון"]

כל הזכויות שמורות לאסקייפטים 2018
נגישות